10 in 10

10 in 10

Descriere

Bun venit in John Maxwell Team. Cel mai probabil, tocmai te-ai inscris in echipa si una dintre cele mai des intalnite intrebari pe care le primim este: „De unde incep?” Avem un raspuns pentru tine si daca citesti asta, esti exact acolo unde ar trebui sa incepi.

In acest curs, vei gasi 10 materiale video care iti vor crea o idee generala legata de comunitatea noastra, precum si programei pe care o oferim. John Maxwell Team e mai mult decat un program de certificare si este important ca membrii nostri sa inteleaga faptul ca nu fac parte dintr-un simplu program de certificare on-line ci dintr-o comunitate globala de lideri care schimba aceasta lume.

Aceste 10 video-uri nu sunt un efort exhaustiv pentru a-ti spune totul despre echipa si programul nostru, dar iti va oferi o introducere clara in comunitatea John Maxwell Team (JMT) si cum sa parcurgi cel mai bine continutul intr-un mod care te va servi cel mai bine.

Ai libertatea sa explorezi continutul Universitatii Online si sa vezi ce are acest program de oferit, dar ai la dispozitie un continut atat de bogat, incat poate fi coplesitor fara sa ai un plan. Cursul video 10 in 10 este primul pas catre crearea unui asemenea plan.

Pe masura ce vei parcurge aceste video-uri, vei incepe sa intelegi care elemente din acest program iti vor servi cel mai bine. Nu trebuie sa parcurgi toate cursurile pentru a te certifica. Noi ne vom ocupa de toate cele necesare pentru certificare cand vei participa la Certificarea Internationala Maxwell (IMC) sau Evenimentul National de Certificare John Maxwell Team.

In timp ce vei parcurge aceasta serie video, gandeste-te cum planuiesti sa folosesti programul, iar de aici, vei avea oportunitatea de a alege un anumit domeniu sau traseu de studiu care iti va maximiza calatoria de invatare ca parte a acestui program.

Multe dintre video-uri vor avea link-uri sub ele, care te vor duce spre o alta parte a continutului cursului spre care s-a facut referire in video. Poti sa explorezi si alte elemente ale Universitatii Online, dar focuseaza-te pe terminarea celor 10 video-uri si selectarea domeniului pe care vrei sa-l studiezi.

Sunt 2 apeluri live de intrebari si raspunsuri in fiecare saptamana.

Pentru a vedea zilele si orele apelurilor de suport Harta Succesului, acceseaza Calendarul.


Nu aveti nivelul de acces necesar pentru a va putea inscrie la acest curs.
Daca sunteti membru JMT autentificati-va aici.
Daca nu sunteti membru JMT, click aici.